Великого Кобзаря вшанували у Охрімівському ДНЗ «Казка»

На початку весни у березні є свято, яке живе у серці кожного українця. Це святкування Шевченківських днів.

Т.Г. Шевченко — видатний український поет, художник, борець за щастя українського народу. Вшанування пам’яті великого Кобзаря відбулось 15 березня в Охрімівському ДНЗ «Казка». Свято підготувала вихователь середньо-старшої групи Ірина Чернишова.

Головна ідея заходу була донесена дітям в простій та доступній формі. Свято подарувало дітям радість, кожний учасник проявив свої здібності: емоційну сприятливість, творчу активність. Були цікаві народні ігри, таким чином Ірина Анатоліївна підтримувала інтерес дітей, дала їм розслабитись, пограти, відпочити. Ірина Анатоліївна ретельно підібрала репертуар :вірші, пісні, танці, ігри.

Велике значення надається  також оформленню святкової зали: портрет Т.Г. Шевченка, ілюстрація до вірша «Садок вишневий коло хати», виставка книг.

Ірина Чернишова знайшла правильний підхід до кожної дитини, відповідно до її здібностей. Вихователь  зацікавила дітей, щоб вони впевнено почували себе в колективі і повірили у власні сили.

Відділ освіти та молоді висловлює  велику подяку  колективу ДНЗ «Казка».