Продовжуємо змагатися за звання найталановитіших

15 грудня відбувся ІІІ  обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка .

Кирилівську ОТГ представляла учениця 9 класу Атманайської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ревіка Вероніка, яка вже неодноразово здобувала перемогу на обласному рівні.

Усі дуже хвилювалися, бо цього року змінилися умови проведення конкурсу. Отримавши завдання, учні всієї Запорізької області в онлайн режимі з’єдналися із журі і декілька годин писали творчі роботи. Емоційно було важко всім: і учасника, і наставникам, і батькам.

Вероніка відповідально поставилася до своїх обов’язків  і, переборовши хвилювання, впоралася із непростим завданням. Тож можемо порадіти за нашу учасницю і побажати їй ще багато перемог у житті.