Дошколята громади привітали своїх вихователів із професійними святом

Вихованці відділення садочку школи-сад "Золота рибка" привітали усіх вихователів усіх дитячих садків Кирилівської громади із Днем вихователя.

В Україні День вихователя відзначають з 2011 року. Свято заснували після того, як Кабінет Міністрів затвердив постанову і розпочав програму розвитку дошкільної освіти, яка тривала до 2017 року. На рішення відзначати свято вплинула і резолюція I Всеукраїнського з’їзду працівників дошкільної освіти.

Вихователі разом з батьками вихованців «Золотої рибки» записали на відео привітання дітей у віршах та змонтували ролік із демонстрацією фото святкових заходів у дитячому садочку. Діти та батьки висловлюють вдячність людям, які віддають свою душу у вихованні підростаючого покоління нашої громади.