Для дошкільнят провели Великоднє свято

В Кирилівській ЗОШ-С І ступеня «Золота рибка», 25 квітня, маленьким дошкільнятам розповіли про велике свято – Великдень.

Зміст святкового заходу вмістив  в себе гумористичну сценку, великодні пісні та вірші. З  дітками молодшої групи була проведена гра, в якій малята уявили себе курчатками і ховалися від мами квочки. Дійство завершив ляльковий театр, який діти дивились із величезним задоволенням.

Актори лялькового театру (працівники закладу) своєю реалістичною грою намагалися зробити  атмосферу заходу максимально веселою та цікавою, щоб жоден із маленьких глядачів не нудьгував.

Велика подяка вихователю групи «Берізка» Валентині Дацевій за організацію чудового заходу та акторам лялькового театру за щирі усмішки дітей!