Завершено ремонт актової зали у Охрімівській школі

Новорічний подарунок учні Охрімівської школи отримають після канікул.

Реконструкція актової зали у Охрімівській школі, як і у вбиральнях тривала протягом осені минулого року. Ремонтні роботи проводилися так, щоб негативно не впливати на навчальний процес.  Під час реконструкції у актовій залі була замінена підлога, з’явилася нова підвісна стеля, встановлені нове освітлення, пожежна сигналізація та елементи опалення. Стіни зали реконструйовані за допомогою сучасних матеріалів. На них закріплені  декоративні панелі із тематичними надписами. На стінах з’явилися малюнки казкових замків та елементів, пов’язаних із культурним життям.

Вартість проведених робіт та матеріалів склала близько 600 тисяч гривень, які були виділені з бюджету Кирилівської громади. Вже після зимових канікул, 13 січня, учні Охрімівської школи матимуть змогу користатися оновленою актовою залою та влаштовувати там культурно-масові заходи.