В Кирилівській громаді стартувала шкільна спартакіада

7 грудня між школами Кирилівської ОТГ розпочалась шкільна спартакіада.

Першим етапом було змагання  з настільного тенісу. Гра була захоплююча. Між учнями панувала спортивна конкуренція. В результаті боротьби призові місця між школами розподілилися наступним чином : І місце – Азовська ЗОШ І-ІІІ ступеня; ІІ місце – Охрімівська  ЗОШ І-ІІІ ступеня; ІІІ місце – Атманайська ЗОШ І-ІІІ ступеня.

По результатам змагань на особисту  першість серед дівчат найкращими стали: І місце – Біличенко П,  ІІ місце – Морозова А, ІІІ місце – Чікіна Д.

Серед хлопців хорошу спортивну підготовку показали: І місце – Шершньов В,ІІ місце – Шевченко А,ІІІ місце – Грицай Р.

Всіх учасників змагань вітаємо з високими результатами. Бажаємо нових спортивних досягнень та Олімпійських висот. Відділ освіти та молоді висловлює подяку  усім, хто приймав участь у підготовці до спартакіади.