На порозі Масляна – свято тепла та приходу весни

В Кирилівській ЗОШ-С 1 ступеня «Золота рибка» з 4 по 7 березня пройшов тематичний тиждень «Масляну зустрічаємо – весну закликаємо».

В рамках цього тижня були проведені різноманітні заходи. Спочатку для дітей старшої групи та учнів 1 класу влаштували родинну розвагу «Широка масляна». Також для вихователів дитячого садка пройшов майстер - клас з виготовлення  ляльки – мотанки : «Мотанка – оберіг роду».  а 7 березня в Кирилівській ЗОШ-С 1 ступеня «Золота рибка» влаштували благодійну акцію - ярмарок «Щедра масляна».

І дошкільнята, і дорослі зарядилися позитивом і ще більше дізналися про українські традиції святкування Масляної.

Вихователі групи  «Сонечко»  висловлюють велику подяку всім батькам своїх вихованців за активну участь у заходах групи. Особлива вдячність висловлюється  Юлії Щербині і Тетяні Саулевич за допомогу  в організації родинної розваги.

Нехай Масляна буде щирою, а весна пахне тільки щастям!