В школі-сад «Золота рибка» влаштували солодкий благодійний ярмарок

Зібранні кошти підуть на допомогу сім’ям, які опинилися у складних сімейних обставинах.

Напередодні найдобрішого свята — дня Святого Миколая 17 грудня в Кирилівській ЗОШ — С І ступеня «Золота рибка» відбувся благодійний ярмарок «Діти – дітям», який пройшов під девізами «Творити добро — так просто» та «Не залишаймося байдужими».

Всі бажаючі змогли взяти участь у ярмарку і принести домашню випічку. Різномаїття страв вразило відвідувачів. Продавали торти, тістечка, печиво, булочки. Смаколики розкуповували не тільки учні, а й батьки та вчителі. Ярмарок проходив весело. Завдяки активній позиції батьків та дітей вдалося зібрати 4 тисячі гривень.

Зібрані на ярмарку кошти будуть переданні у Відділ з питань соціального захисту населення Кирилівської селищної ради для подальшої допомоги сім’ям, які опинилися у складних сімейних обставинах.

Адміністрація школи-саду дякує всім, хто не залишився байдужим, а особливо батькам, які вклали часточку своєї душі в добру справу, яка принесе радість дітям , що чекають на свято та вірять в дива в день Святого Миколая.