У «Золотій рибці» провели тиждень безпеки для вихованців

З 15 по 18 вересня в Кирилівській ЗОШ-С І ст. «Золота рибка» в умовах адаптивного карантину було проведено «Тиждень безпеки».

Метою проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності було поліпшення якості освітнього процесу  з питань особистої безпеки та захисту життя дітей; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей; вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

До участі в Тижні знань з основ безпеки  життєдіяльності були залучені: педагогічні колективи, діти як шкільного так і дошкільного віку, а також співробітники пожежно –рятувальної частини  смт  Кирилівки.

Під час  Тижня безпеки дитини було проведено різні форми роботи, а сааме:

— спортивні змагання на свіжому повітрі окремо для кожного класу;

—  навчальні бесіди з медичною сестрою закладу щодо формування гігієнічних навичок   учнів  з метою запобігання розповсюдження COVID-19;

— зустріч з пожежниками;

— творчий конкурс малюнків;

— тренувальна евакуація учасників НВП з будівлі закладу.