Школярі громади показали свою майстерність у шашках

18 січня в закладах освіти Кирилівської селищної ради пройшли шкільні змагання по шашкам.

По результатам змагань між школами : І місце – Азовська ЗОШ I-III ступеня; ІІ місце – Атманайська ЗОШ I-III ступеня; ІІІ місце – Охрімівська  ЗОШ I-III ступеня.

По результатам змагань на особисту  першість: серед дівчат: І місце – Матвієнко Яна, серед хлопців: І місце – Качан Тимур.

Також в змаганнях брали участь наймолодші спортсмени – шашкісти Кирилівської ЗОШ – С І ступеня  « Золота рибка». По результатам змагань на особисту першість: І місце між собою розділили Вишегородцев Максим та Вишегородцев Роман. ІІ місце  виборов  Невідомський Егор.

Відділ освіти та молоді  висловлює щиру подяку усім , хто брав участь в організації змагання, а також Азовській ЗОШ I-III яка завжди гостинно приймає гостей.