Відкрите заняття-фантазія відбулося в Кирилівській ЗОШ –С І ступеня «Золота рибка»

23 січня в Кирилівській ЗОШ –С І ступеня «Золота рибка» відбулося відкрите заняття - фантазія з емоційно - ціннісного розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Темою відкритого заняття була «Веселковий настрій». Заняття проводила молодий, але вже досвідчений вихователь — Бойко Дар`я. Педагог  не тільки занурила дітей у дивовижний світ емоцій, а й познайомила їх з нетрадиційною технікою малювання — монотипією. Діткам дуже сподобалось за допомогою піни для гоління та звичайних фарб «Творити дива».

Дар`я Михайлівна у роботі на занятті використовувала SMART дошку. Це допомогло  їй покращити сприйняття матеріалу  та здобути емоційне задоволення у дітей від того, що вони бачать і роблять. Це перший вихователь нашої ОТГ, яка провела  заняття  з використанням SMART дошки.