Учні 5-11 класів взяли участь у І (шкільному) етапі XII Міжнародного мовно – літературного конкурсу

10 листопада  учні 5-11 класів взяли участь у І (шкільному) етапі XII Міжнародного мовно – літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Для здобувачів освіти всіх шкіл Кирилівської ОТГ ця подія відповідальна, важлива і приємна. Адже є ще одна можливість розкрити свій талант, пригадати  біографію і творчість великого Пророка нашої країни, переконатися у величі відомого всьому світові українського письменника та поета Т.Г. Шевченка.

Переможці першого етапу матимуть можливість позмагатися в наступному етапі. Побажаємо всім учасникам творчої наснаги, креативних ідей, успіх у написанні творчих робіт.