Геннадій Шевченко побував на усіх останніх дзвінках шкіл Кирилівської ОТГ

Депутат обласної ради поздоровив юних жителів громади із закінченням навчального року.

Сьогодні в Якимівському районі пролунали останні дзвоники в школах. Це свято ніколи не лишається осторонь уваги Геннадія Миколайовича. Депутат обласної ради відвідав Азовську, Охрімівську та Атманайську ЗОШ. Звертаючись до випускників Геннадій Шевченко побажав їм продовжити навчання в провідних вищих навчальних закладах. За традицією, кращі учні шкіл отримали грошові премії від Геннадія Миколайовича. Кращі викладачі отримали грамоти обласної та районної ради. Спілкуючись із вчителями та батьками, Геннадій Миколайович зазначив, що й надалі буде сприяти у покращенні матеріально-технічної бази навчальних закладів Якимівського району.

Нагадаємо, що у минулому році школи Кирилівськоі громади отримали від Геннадія Шевченка сучасні інтерактивні комплекси. А у цьому році запланований капітальний ремонт у дитячому садку «Зайка» с. Солоне, до якого Геннадій Миколайович прикладе усі зусилля з фінансування.