В ДНЗ "Чебурашка" пройшов "Тиждень української писемності"

В ДНЗ  "Чебурашка" з 9.11 по13.11.2020р. пройшов "Тиждень української письменності.

Малюки разом з вихователями поринули в цікавий світ української культури. Під час екскурсії до сільської бібліотеки, бібліотекар Оксана Петрівна познайомила дітей з творами українських поетів та письменників.

Разом з музичним керівником Світланою Володимирівною поринули у казковий світ української колискової а на другому занятті познайомились з українським національним танцювальним  символом -танцем "Гопак".

До популяризації укр. казок долучилися й батьки. Після читання казок вони разом з малюками виготовили вироби з героями укр.народних казок.

На завершення такого цікавого тижня діти виклали з природних матеріалів слова "Рідна мова"