Школи громади влаштували конкурс знавців англійської мови

Учні Азовської ЗОШ I-III ступенів та Охрімівської ЗОШ I-III ступенів, 11 грудня, провели Всеукраїнський конкурс знавців англійської мови «Greenwich».

У ньому взяли участь 21 учень  з 5-11 класів Азовської ЗОШ та 10 учнів Охрімівської ЗОШ . Метою Конкурсу є розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, удосконалення роботи з обдарованою молоддю, надання учням можливості змагатися в масштабі, що виходить за рамки регіону, не виїжджаючи за нього. Наполегливо та впевнено діти виконували завдання різної складності.

Відділ освіти та молоді Кирилівської селищної ради бажає учням цікавої подорожі світом англійської! Нехай Конкурс створить гарний настрій та принесе задоволення від участі. Нехай усі очікування справдяться, а отриманий досвід зробить свою справу. Адже англійська стане ближчою ще на крок. Чекаємо з нетерпінням на результати!