В громаді триває підготовка навчальних закладів

Окрім капітальних та поточних ремонтів, у навчальних закладах відбувається придбання необхідного обладнання для медичних кабінетів.

У освітніх закладах громади врахований такий важливий фактор, як наявність добре обладнаного медичного кабінету. Так у кабінети, за потребою,  було закуплене медичне обладнання за кошти з місцевого бюджету. Це -шини , ультрафіолетовий опромінювач, стоматологічний столик, ваги підлогові, гумові пухирі для льоду, тонометр, термометри, грілки, джгути та інші.

Окрім цього у всі кабінети придбані необхідні медикаменти,  для надання невідкладної допомоги згідно вимогам щодо обладнання медичних кабінетів школи. Кошти на придбання ліків виділені також з місцевого бюджету.

У школі-сад І ступеня «Золота рибка» за рахунок місцевих  коштів виконано поточний ремонт медичного кабінету.