На відкритому уроці визначали валентність елементів

На базі Азовської ЗОШ I-III ступенів, 11 грудня, відбувся семінар для вчителів хімії.

Вчитель хімії Азовської школи Лілія Толмачова запросила вчителів на урок з теми «Визначення валентності  елементів за формулою бінарних сполук».

Під час уроку педагог вміло використала інформаційно-комунікаційні технології Smart, підготувавши мультимедійну презентацію, що сприяло активізації пізнавальної діяльності учнів, розвитку їхньої самостійності в опануванні знань, посиленню позитивної мотивації навчання та дозволило формувати інформаційно-цифрову компетентність.

Проведений урок  ще раз переконав  у важливості вивчення предмету «Хімія»,  як для всебічного особистісного розвитку молодого покоління, так і в якості базової підготовки учнів до вивчення фахових дисциплін.