У Охрімівській школі провели відкритий урок з теми «Українська держава. Гетьманат Скоропадського »

3 грудня  у Охрімівській ЗОШ відбулося онлайн засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів історії .

Вчитель Нілков Вячеслав провів  відкритий урок у 10 класі з теми «Українська держава. Гетьманат Скоропадського ».

На уроці  використовувались різні форми і методи роботи: робота в парах,  робота з підручником , історичним джерелом та історичними документами, контурними картами          Учні з’ясували факти біографії неоднозначної історичної постаті, представили проєкти, в яких охарактеризували внутрішню і зовнішню політику П.Скоропадського, що дозволило наочно показати  здобутки і прорахунки політики гетьмана. “Аналітики” допомогли визначити  причини та обставини падіння гетьманського режиму,  дати відповідь на проблемне питання. Учні були активними, вчилися аналізувати, порівнювати, висловлювати власну точку зору стосовно історичних подій.