Учні Азовської школи поринули у природознавчу гру

В Азовській школі, 25 листопада, відбулася X Міжнародна природознавча гра «Геліантус-2019», в якій взяли участь учні 6 та 7 класів.

Мета конкурсу: формування в учнів цілісного уявлення про природу і наукового світогляду на основі знань з фізики, хімії, біології, географії. Задачі стосуються кількох тем, причому до кожної з них ставляться питання з усіх чотирьох предметів. Головним чином оцінюється не стільки глибинні знання з предметів, скільки вміння цілісно сприймати світ.

Вперше гра проводилась в он-лайн режимі. Дітям сподобаловся цей вид інтерактивного проведення.

Учні з великим задоволенням виконували завдання, які розвивали їхні дослідницькі здібності, підвищили допитливість і вкотре довели, що природничі науки не тільки корисні, але й дуже цікаві.