Понеділок – день не важкий!

Останній день осені для  учнів 10 класу Атманайської ЗОШ І-ІІІ ступенів був змістовним і  не буденним.

Класна година була присвячена відомому художнику І.К. Айвазовському. Цікаву розповідь про життя, працю великого художника- мариніста підготувала шкільний бібліотекар С.С. Шостак.

Учні поринули  в ХІХ ст, перегортаючи сторінки історії  життя і побуту людей того часу.   Віртуально  побували на відео-екскурсії серед музейних експонатів, вдивляючись в кожну картину створену художником Айвазовським. Це й найвідоміша – « Дев’ятий вал» , і   «Башти на скалі Босфора», « Вид на венєціанську лагуну»….  Іван Костянтинович був знайомий і товаришував з родиною Філібер ( засновниками села Атманай).

Учні 10 класу подякували бібліотекарю Світлані Сергіївні за змістовну, корисну і пізнавальну інформацію та запросили на персональну виставку власних картин однокласниці Козіної Валентини. Валя  почала малювати з літа цього року, перші проби пензля, перші картини… Її натхнення – це природа, прочитані твори і переглянуті пригодницькі  фільми. Зачаровують око картини, де дзеркально видна тиша і спокій, гнів і печаль, роздуми і краса…

Сподіваємося на нові роботи Валентини  та бажання  яке виникло в дитинстві залишиться, а ми пишатимося художницею , з першими творами якої сьогодні знайомилася наша школа…

Г.А.Карабут, класний керівник 10 класу