Тренінгове навчання  з теми «Організація інклюзивного навчання  в закладах загальної середньої  освіти »

01-02.12.2021 проходило тренінгове навчання  з теми «Організація інклюзивного навчання  в закладах загальної середньої  освіти »,  який проводила Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія для педагогічних працівників Нової української школи.

У тренінгу взяли участь  педагоги Азовської ЗОШ I-III ступенів та Кирилівської ЗОШ –С I ступеня «Золота рибка».

Учасники  тренінгу  обговорили наступні питання:

- Технології змішаного навчання дітей з особливими освітніми потребами в Новій українській школір;

- Майстерня педагога інклюзивного класу Нової української школи;

- Цифрові інструменти вчителя Нової української школи в роботі з дітьми з особливими освiтнiми потребами;

- Інформаційно-комунікаційні технології як засіб організації ігрової діяльності у класах з інклюзивним навчанням Нової української школи;

- Проходження адаптаційного періоду в навчальному закладі дитини з особливими освітніми потребами в умовах Нової української школи;

- Ефективна співпраця фахівців та батьків дітей з особливими освітніми потребами в Новій українській школі;

- Профілактика професійного вигорання фахівців закладів з інклюзивним навчанням у Новій українській школі.

Велика подяка організаторам тренінгу  за цікавий, продуктивний , насичений захід, вдале поєднання науково-теоретичної і практичної частини тренінгу.