Осіння казка завітала до дошкільнят

З 22 по 26 жовтня в дошкільних закладах нашої ОТГ пройшов тиждень «Осінньої казки».

Основною метою тематичного тижня було розширення кругозору та систематизація знань дітей про осінь як пору року, її ознаки та явища.

В рамках цього тижня відбувся конкурс «Авторська казка». Всі вихователі творчо попрацювали й показали добрі результати в написанні казок. А найактивніші, навіть, презентували свої творіння на відкритому занятті «В осінньому лісі казка оживає» (Чернишова І. ЗДО «Казка» с. Охрімівка) та показі лялькової вистави з елементами співів та гри «Пригоди Марійки та її друзів» (Дацева В. школа-сад «Золота рибка» смт. Кирилівка) .

Всі батьки також приєдналися до тижня «Осінньої казки» і разом зі своїми діточками організували чудову виставку різноманітних поробок, зроблених власноруч.