Учні Азовської ЗОШ І-ІІІ ступеня проти паління

В рамках проведення превентивної просвітницької акції «Не палити і бути здоровим» в Азовській ЗОШ І-ІІІ ступеня протягом листопада пройшли заходи проти паління.

Учні 9-а класу, разом з класним керівником Сергієм Гнєздовським підготували виховну годину для учнів 7-8 класів, де розповідали про шкоду паління на організм людини, яка палить. Також учні розповіли яку шкоду завдають ці люди оточуючим, які не мають цієї шкідливої звички. Група дітей 8-х класів підготувала  інформаційні буклети про шкоду паління, потім ці буклети були вивішені в бібліотеці на виставці. Також був продемонстрований фільм під назвою «Справа – тютюн». Класними керівниками 5-11 класів на виховних годинах була проведена бесіда “Паління чи здоров’я – вибирайте самі”.

Заступник директора Ю.Шиян