Учням Азовської школи влаштували екскурсію до бібліотеки

Напередодні канікул наймолодші учні Азовської ЗОШ I-III ступенів відвідали шкільну бібліотеку, де пройшли посвячення в читачі.

Вражень у маленьких читайликів, які завітали до бібліотеки ,і справді вистачає. Яскравий книжковий світ здатен не лише навчити, а й здивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій.

Учні були враженні розмаїттям книжкових виставок.  Бібліотекар Матвієць Світлана Миколаївна  ознайомила дітлахів   з правилами користування  книжками, підготувала вікторину з  загадками , прислів`ями  та  провела цікаву гру «Казковий пікнік».

Діти активно брали участь у вікторині, іграх, поринули в чудовий казковий світ.

По закінченню заходу всі учні зареєструвалися як читачі бібліотеки, та кожен взяв додому дитячу літературу.

Світлана Миколаївна вручила на згадку буклети «Правила поводження з книгою». Щасливі та задоволені першачки пішли додому, пообіцявши відвідувати шкільну бібліотеку якомога частіше.

Розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів, неодмінно подарували дітям  багато нових вражень та допомогли потрапити до чарівного світу фантастичних пригод .