Вчителі Охрімівської ЗОШ І-ІІІ ступеня провели практичний семінар по використанню SMART-дошки

З метою забезпечення впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти Кирилівської селищної ради 15 листопада на базі Охріміської ЗОШ І-ІІІ ступеня було проведено практичний семінар для вчителів.

Семінар пройшов на тему «Використання SMART-дошки в начально-виховному процесі». Вчителі російської мови, біології, української літератури та економіки відвідали фрагменти уроків у 11 та 6 класах. Уроки проходили з використанням інтерактивних технологій.

Вчителі відмітили, що робота з дошкою сприяє спілкуванню з учнями і допомагає у процесі обміну інформацією. Використання таких дошок на уроці збільшує ефективність навчання учнів у школі.

Семінар показав, що вчителі Охрімівської ЗОШ І-ІІІ ступеня вміло користуються SMART-дошками, проте деякі навички потребують вдосконалення.