Тиждень до 150- річчя Лесі Українки пройшов в садочках Кирилівської громади

З 22 по26 лютого в дошкільних навчальних закладах Кирилівської ОТГ проходив тематичний тиждень "Як дитиною бувало..." присвячений 150-річчю видатної української поетеси Лесі Українки

В рамках цього тижня в закладах дошкільної освіти педагогами були проведені тематичні заняття та бесіди : «Біда навчить», «Мову  вивчаємо та поетів ми не забуваємо», «Вишеньки  в поетичному саду Лесі», «Стежинами Лесиної поезії » , «На гостини до Лесиних казок».

Метою цих заходів було познайомити з біографією та поглибити знання дітей про життя і творчість великої  української поетеси Лесі Українки та навчити дітей розуміти виразність поетичного слова, розвивати  декламаторські здібності, збагачувати словник, спонукати  запам’ятовувати назву та автора твору, викликати бажання дітей читати  вірші та виховувати любов до поезії, підтримувати інтерес до художньо-мовленнєвої діяльності.