Тиждень спортивних змагань у Азовській ЗОШ

13 вересня у Азовській ЗОШ, розпочався тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту, який щорічно відзначається у другу суботу вересня.

Естафету змагань розпочали здобувачі освіти 8-х класів. Між двома паралелями цих класів відбулися змагання з волейболу, де перемогу отримав 8а клас, друге місце посіли 8б.

Наступний вид змагань, спортивної естафети, це було перетягування канату, між збірною хлопців 9-х класів та хлопцями 10 класу. Змагання проходило до трьох перемог, де з рахунком 2:1 перемогу отримав 10 клас.

На жаль, у зв’язку з карантином, який розпочався у школі, змагання були призупинені, але ми обов’язково продовжимо спортивну естафету, після того, як здобувачі освіти повернуться до школи.