Семінар-практикум вихователів Кирилівської ОТГ

5 листопада відбулося методичне об'єднання вихователів Кирилівської ОТГ.

Темою семінару - практикуму було актуальне питання, яке заслуговує на увагу , а саме :" Методи і прийоми ТРВЗ - технологій в роботі з дошкільниками". Розглядалися наступні питання:

- Актуальність художньо-естетичного виховання дошкільників нетрадиційними техніками;

- Формування логіко-математичної компетентності дітей старшого дошкільного віку засобами STREAM – освіти;

- Кільця Луллія як засіб застосування для пізнавального та мовленнєвого розвитку В дітей молодшого дошкільного віку.

Семінар був насиченим, дуже цікавим та змістовним. Співпраця є важливою для обміну досвідом .
Такі   зустрічі значно допомагають  педагогам проаналізувати власні цінності та переконання щодо освіти,  спланувати зміни у професійному середовищі.