У Охрімівській школі триває великий ремонт

До нового року освітній заклад отримає нову сучасну актову залу.

Останній серйозний ремонт актової зали у школі в Охрімівці проводили дуже давно. До кожного навчального року проводилися лише косметичні ремонти. Цього року, згідно плану благоустрою громади, керівництво Кирилівської селищної ради вирішило провести капітальну реконструкцію приміщення. Поки що дизайнерський проект влада громади тримає у секреті. Однак перший заступник селищного голови Марина Логінова обіцяє, що по виконанню актова зала Охрімівської школи не буде поступатися фойє Азовської школи.

Крім того паралельно із реконструкцією актової зали у школі триває ремонт туалетів. Марина Василівна запевняє, що ці роботи не мають негативного впливу на навчальний процес. Ремонти у Охрімівській школі завершаться вже до кінця цього року.