Методична зустріч вихователів  закладів дошкільної освіти

10 лютого відбулася  методична зустріч вихователів  закладів дошкільної освіти Кирилівської  селищної ради .

На онлайн засіданні  педагоги   обговорювали  тему  " Методи та прийоми ТРВЗ - технологій".   Вихователі обмінялись досвідом з використання в роботі дослідно - експериментальної діяльності в процесі пізнавального розвитку дітей дошкільного віку.

Також  під час зустрічі вихователі  поповнили свої знання про  використання   конструктора LEGO  у роботі з дітьми дошкільного віку.

Актуальність даної теми полягає в тому, що формування логіко-математичної компетенції дошкільників є досить складним завданням. Адже обсяг знань, які мають засвоїти діти, – значний. І просто вимагати від них запам’ятовувати й повторювати певні речі – спосіб не дієвий і не приносить задоволення ні самим дошкільникам, ні педагогам.
Досягти бажаного результату й викликати в дошкільників позитивні емоції, бажання працювати, експериментувати і досліджувати дає змогу використовувати в ігровій діяльності дітей різноманітних комплексів і матеріалів для логіко-математичного розвитку, зокрема набори LEGO.
 Зустріч   була цікавою та змістовною.