В Азовській ЗОШ пройшов конкурс математичних проектів

Протягом  березня  місяця в Азовській ЗОШ I-III ступенів  пройшов  конкурс  проектів «Математика в житті людини».

Цей захід  проведений  з метою підвищення мотивації до вибору майбутньої професії, привернення уваги дітей та дорослих до ролі математики у суспільному житті та розвитку суспільства в цілому.  Учні  закладу освіти розглядали різні напрямки використання математики в повсякденному житті.

Були відібрані найкращі проекти для участі в етапі ОТГ серед закладів освіти Кирилівської селищної ради.

Ними стали:

«Математика і піцерія » Гартман Денис (8-А  кл.,  керівник Мороз Л.О.),     «Математика в житті людини – харчування » Александров Олег (7-А кл, керівник Войтенко Г.О.),

«Математика в кулінарії» Карнаухов Лев учень (7-А кл. керівник Войтенко Г.О.), «Математика в житті – ремонт кімнати» Тисячна Софія (7-Б кл. керівник Войтенко Г.О.).

В своїх проектах учні виділяли ключові питання, згідно яких вели свої дослідження, виконували різні математичні розрахунки та робили висновки.

Робота над проектами розширила їх уявлення про застосування математики в різних сферах діяльності, дозволила знайти нові джерела для мотивації у вивченні математики

Будемо вболівати за наших учнів і побажаємо їм перемоги в конкурсі.