Математична вікторина у Азовській школі

Здобувачі освіти групи подовженого дня Азовської ЗОШ I-III ступенів брали участь у вікторині, присвяченій цариці всіх наук – математиці.

Метою  заходу було розвивати логічне мислення учнів, увагу, пам’ять, швидкість реакції, кмітливість, допитливість, виховувати вміння працювати у команді, підвищувати інтерес до матема­тики.

Учні 1-4 класів, шляхом жеребкування  були поділені на три  команди.  З великим азартом та допитливістю діти долали  станції, де відгадували загадки, кросворди, виконували математичні вправи та завдання на логіку, проходили лабіринти.

На завершення учням було запропоновано розфарбувати малюнки з математичними прикладами під назвою «Картинки — паутинки».

Велика подяка  вихователям ГПД Матвієць С.М. та Дзямка Д.С. за підготовку та проведення змістовного і цікавого заходу.