Школярі громади влаштували змагання з волейболу

8 лютого на базі Охрімівської ЗОШ I-III ступеня відбулися змагання з волейболу між школами Кирилівської ОТГ.

Цього року команди були нестандартного складу, а саме  «мікс» команди (дівчата  +  хлопці).  Спортсмени показували цікаву  і безкомпромісну боротьбу, адже всі прагнули виступити якнайкраще та здобути перемогу над своїми суперниками.

За підсумками змагань перше місце виборола команда Атманайської ЗОШ I-III ступеня, виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги. Друге місце здобули гравці  Охрімівської  ЗОШ I-III ступеня. Третє місце посіла команда  Азовської ЗОШ  I-III ступеня.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!