Тематичний тиждень, присвячений Дню української мови та писемності " Мова - скарб народу".

З 8 по 12 листопада в усіх закладах дошкільної освіти Кирилівської ОТГ  пройшов тематичний тиждень, присвячений Дню української мови та писемності " Мова - скарб народу".

В рамках цього тижня була організована виставка дитячих робіт " Так виглядає мова". Діти та працівники закладів дошкільної освіти взяли активну участь у челленджах  " Я розмовляю українською" та " Доторкнись до мови".     Протягом тижня проходили тематичні заняття, а особливо запам'ятався хор рук у виконанні дошкільнят. Для вихователів була організована тематична ділова гра " Наша мова солов'їна!". Тиждень був цікавий та змістовний,а головне, що всюди звучала наша рідна українська мова.

Вихователі  закладів освіти висловлюють щиру  вдячність батькам, які разом з дітками   взяли участь у  виставці..