Проект представників Охрімівської школи отримав 1 місце на зеленому ярмарку у Києві

Команда Кирилівської ОТГ, 29 листопада, у складі учнів та вчителів Охрімівської школи брала участь у Зеленому ярмарку.

Ярмарок, який відбувся у Києві, став своєрідним обміном практиками сталого розвитку. Команда Охрімівської школи представила на ньому і свій еко-проект «Природа заряджає».

Представники Охрімівської ЗОШ увійшли в п’ятнадцятку відібраних шкіл із 572 заявлених навчальних закладів. А після оголошення результатів отримала 1 місце серед практиків в реалізації проектів зі сталого розвитку з інших областей України.

За результатами роботи команда отримала сертифікат, що засвідчує успішну реалізацію проекту «Природа заряджає». А також отримала приз глядацьких симпатій. Куратори проекту Сергій Гавриков та Вікторія Пономаренко отримали подяки за підтримку учнівського проекту в успішній його реалізації.