Для учнів 1-х класів навчальних закладів Кирилівської громади придбали 36 планшетів

За стандартами освітньої реформи, для покращення роботи вчителя та підвищення зацікавленості учнів у навчанні, діти повинні бути забезпечені планшетами.

Тому з залишків освітньої субвенції Відділом освіти та молоді Кирилівської селищної ради було прийнято рішення закупити планшети на суму 112 тис. грн.. У всі школи громади планшети були закуплені з розрахунки 1 планшет на 2-ох учнів. Варто зазначити, що діти не користуються ними регулярно, їх використовують для виконання певних завдань.

Також у для більш зручної роботи у 1 класах є доступ до інтернету. Вчителям не потрібно нести з дому флешки з матеріалами. Усе необхідне вони можуть знайти під час заняття й одразу роздрукувати або вивести на екрани мультимедійних дошок або телевізорів, якими обладнанні всі навчальні заклади громади.