З нового року учні Атманайської ЗОШ будуть харчуватися у новій їдальні

Для створення більш комфортних умов керівництво вирішило змінити підхід до харчування дітей у закладах освіти Кирилівської громади.

У зв’язку з тим, що приміщення їдальні у Атманайській школі недостатньо обладнане, було вирішено облаштувати нову  у приміщені дитячого садка «Чебурашка».

Для модернізації приміщення рішенням Кирилівської селищної  ради було виділено кошти на капітальний ремонт та придбання нового обладнання.

Наразі у новій їдальні у дитячому садочку проводяться ремонтні роботи та підготовчі роботи до встановлення нової сантехніки. Роботи на суму 290 тис. грн.. виконує ТОВ «Сейм». Ремонт проходить оперативно і якісно, та має бути закінчений до початку нового календарного року.

Окрім того Відділ освіти та молоді  Кирилівської селищної ради закупив нову сантехніку, лінолеум та металопластикові двері. Також на суму 150 тис. грн.. вже закуплено нове обладнання для харчоблоку.  Планується також закупити новий посуд та замінити меблі.