У закладах освіти влаштували конкурс до Дня сніговика

З 27 січня по 15 лютого в закладах освіти Кирилівської селищної ради проходив конкурс творчих робіт для учнів 3-4 класів « Що я знаю про сніговиків ?».

Сніговик – один з найулюбленіших символів зимових свят та розваг.

А чи знаєте Ви, що 18 січня святкують Всесвітній День Сніговика? Така чудова ідея спала на думку німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще бувши юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього понад три тисяч експонатів! І все це − Сніговики! Колекціонер запропонував святкувати День Сніговика 18 січня тому, що: по-перше, в середині січня в багатьох країнах є сніг; по-друге, число 18 схоже на Сніговика, який тримає в руках мітлу; по-третє, в цей день ще не було ніякого міжнародного свята!

Метою цього конкурсу була популяризація знань, розвиток вміння та навичок  молодших школярів працювати з медіа, мотивація учнів до читання художньої  та науково-популярної літератури, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей молодшого шкільного віку.

Відділ освіти та молоді висловлює  подякувати всім учасникам, батькам і вчителям, які допомагали дітям.

Конкурс  був  багатим  на емоції  та пошук талантів  і тому є багато переможців.