Малеча Кирилівської громади відсвяткувала Стрітення Господнє

В закладах дошкільної освіти Кирилівської ОТГ  відбулася зустріч Весни із Зимою у якій брали участь вихованці  разом зі своїми вихователями .

15 лютого незвичайне, велике свято — Стрітення Господнє . В цей день  Зима зустрічається з Весною, вони міряються силами, хто кого переможе. І, якщо Зима переможе — буде ще довго холодно.  Якщо ж  весна візьме гору- тоді поверне на тепло.

В закладах дошкільної освіти Кирилівської ОТГ  відбулася зустріч Весни із Зимою у якій брали участь вихованці  разом зі своїми вихователями.  Діти дякували Зимі за її  чарівні свята та подарунки, а також закликали Весну — красну, просили , щоб вона не затримувалася  і  скоріше приходила, тепле сонечко приводила.  Весело та цікаво проходили розваги:  конкурси , естафети, ігри , екскурс до витоків свята та його традицій. Вихованці співали, танцювали та допомагали Весні з Зимою « змагатися».  Перемогла дружба.  На  останок  Весна –красна пригостила діток смаколиками – пухкими журавликами.

Святу раділи як  малеча так і дорослі. Воно подарувало гарний настрій, задоволення діткам і фотографії на згадку.

Відділ освіти та молоді висловлює щиру подяку всім працівникам, які брали участь у цьому заході.