В Кирилівській громаді писали диктант національної єдності

Старшокласники всіх шкіл Кирилівської селищної ради, 8 листопада, писали радіодиктант національної єдності.

Вже стало доброю традицією в у День писемності та мови, об’єднувати громадян спільними справами. Вже 19 років українці долучаються до написання радіодиктантів.

Текст читав доцент Київського національного університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко. До написання диктанту приєдналися люди зі всієї України. Цього року в  диктант були введені слова нового українського правопису.

Цей захід став традиційним  у школах Кирилівської ОТГ. Хотілося б, щоб до цієї акції приєдналися не лише учні та вчителі,а й батьки, пересічні  мешканці. Тож із задоволенням наступного року чекаємо всіх бажаючих до закладів освіти.