Учень Охрімівської ЗОШ переміг у обласному етапі всеукраїнського конкурсу

З 10 січня по 10 лютого 2021 року був проведений обласний етап XX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Конкурс проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему: « Торуй свій шлях,- той, що твоїм назвався, той, що обрав тебе навіки вік» (В.Стус) у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення».

Кожного року учні Кирилівської громади беруть участь у цьому конкурсі. І цей рік не став винятком. У номінації «Література» була представлена робота учня 7 класу Охрімівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Жильцова Павла. Разом зі своїм учителем Чурсою Іриною Дмитрівною  написали розповідь про звичайну українську  сім’ю, яка «торує свій шлях».  Робота отримала назву «Біль за Україну». Павло поділився своїми думками та переживаннями за тата, маму, братика та сестричку.

І ось маємо результат — І місце в ІІІ обласному турі. ( На область було відправлено 57 робіт). Відділ освіти та молоді Кирилівської селищної ради вітає вас з перемогою!

Тепер робота Павла буде представляти Запорізьку область у ІV Всеукраїнському етапі. Успіху, натхнення і творчої наснаги!