Кирилівські освітяни обговорили розвиток інклюзивної освіти в Україні

Дата створення: 14:22 11.12.2019

«Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект» під такою назвою пройшла ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція у м. Запоріжжі 5 грудня.

Кирилівські школярі знімали відеоролики на обласний конкурс

Дата створення: 15:38 05.12.2019

Запорізький обласний центр зайнятості та Департамент освіти і науки Запорізької ОДА оголосили про конкурс відеороликів «Моя громада-моє майбутнє» для учнів 9-11 класів.

З нового року учні Атманайської ЗОШ будуть харчуватися у новій їдальні

Дата створення: 15:14 05.12.2019

Для створення більш комфортних умов керівництво вирішило змінити підхід до харчування дітей у закладах освіти Кирилівської громади.

Для учнів 1-х класів навчальних закладів Кирилівської громади придбали 36 планшетів

Дата створення: 15:13 05.12.2019

За стандартами освітньої реформи, для покращення роботи вчителя та підвищення зацікавленості учнів у навчанні, діти повинні бути забезпечені планшетами.