Новини

Онлайн опитування щодо створення в Запорізькій області ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою для дівчат або ліцею-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Дата створення: 15:06 28.01.2019

З метою дослідження освітніх орієнтацій учнівської молоді та їх батьків просимо сприяти в проведенні анкетування щодо створення в Запорізькій області ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою для дівчат або ліцею-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів.

Увага! Опитування!

Дата створення: 11:54 28.01.2019

Шановні колеги-освітяни Запорізької області! В квітні 2019 року Запорізький ОІППО відзначатиме своє 80-річчя.

Відкрите заняття-фантазія відбулося в Кирилівській ЗОШ –С І ступеня «Золота рибка»

Дата створення: 10:28 24.01.2019

23 січня в Кирилівській ЗОШ –С І ступеня «Золота рибка» відбулося відкрите заняття - фантазія з емоційно - ціннісного розвитку дітей старшого дошкільного віку.

Школярі громади показали свою майстерність у шашках

Дата створення: 10:19 21.01.2019

18 січня в закладах освіти Кирилівської селищної ради пройшли шкільні змагання по шашкам.

Кирилівська ЗОШ-С І ступеня «Золота рибка» отримала інтерактивні комплекси

Дата створення: 15:50 03.01.2019

Для Кирилівської ЗОШ-С І ступеня "Золота рибка" придбали два мультимедійні інтерактивні комплекси, для учнів початкових класів та вихованців дитячого садка.

Вчителі іноземної платформи обговорили використання ігор на уроках

Дата створення: 11:40 26.12.2018

20 грудня в Кирилівській ЗОШ-С I ступеня «Золота рибка» відбулося засідання вчителів іноземної платформи.

В Азовській ЗОШ І-ІІІ ступеня пройшов черговий практичний семінар по використанню SMART-дошки.

Дата створення: 13:15 19.12.2018

З метою забезпечення впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес закладів освіти Кирилівської селищної ради з 3 по 7 грудня на базі Азовської ЗОШ І-ІІІ ступеня було проведено практичні семінари для вчителів.

В Кирилівській громаді відбулося засідання вчителів філологічної платформи

Дата створення: 16:09 17.12.2018

13 грудня в Охрімівській ЗОШ I-III ступеня відбулося засідання вчителів філологічної платформи, в якому взяли участь вчителі Азовської ЗОШ I-III ступеня та Атманайської ЗОШ I-III ступеня.

«Золота рибка» зустрічала гостей

Дата створення: 12:23 17.12.2018

14 грудня на базі Кирилівської ЗОШ-С І ступеня «Золота рибка» для всіх вихователів Кирилівської ОТГ пройшов семінар-практикум: «Інноваційні методи роботи з дітьми дошкільного віку шляхом самовдосконалення педагогічної майстерності вихователя».

Вчителі початкової платформи шкіл Кирилівської громади провели семінар-практикум

Дата створення: 10:12 12.12.2018

В Атманайській ЗОШ І-ІІІ ступеня 11 грудня відбувся семінар-практикум на тему «Системно-діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи».