Всеукраїнські учнівські олімпіади

Дата створення: 13:33 22.12.2021

І знову перемога!

Дата створення: 09:37 20.12.2021

Напередодні великого свята Дня Святого Миколая отримали гарну звістку - перемогу на обласному етапі  ХII  Міжнародного мовно – літературного конкурсу  учнівської  та студентської  молоді імені Тараса Шевченка.

До Атманайського садочку завітали янголята

Дата створення: 13:39 17.12.2021

Дитинство кожен з нас пам'ятає по веселішим святам і найбільш бажаним подарункам. Сьогодні діти в Атманайської садочку  дочекалися візиту Святого Миколая.

Продовжуємо змагатися за звання найталановитіших

Дата створення: 08:26 17.12.2021

15 грудня відбувся ІІІ  обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка .

Дошкільнята прикрасили вуличні ялинки

Дата створення: 08:24 17.12.2021

Новий рік – найулюбленіше і найочікуваніше свято дітей і дорослих. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх і веселощі.

Розмальовування імбирних пряників в Кирилівській ЗОШ - С І ступеня «Золота рибка».

Дата створення: 08:20 17.12.2021

Розмальовування імбирних пряників стало традицією в Кирилівській ЗОШ - С І ступеня «Золота рибка».

Святий Миколай завітав у "Золоту рибку"

Дата створення: 15:09 13.12.2021

Святий Миколай – символ доброго духу, що дбайливо спостерігає за всіма дітьми протягом року. Якщо вони роблять щось хороше, – він радіє, якщо погане, – засмучується.

Супервізія в Охрімівській ЗОШ I-III ступенів, Азовській ЗОШ I-III ступенів та Кирилівській ЗОШ-С I ступеня «Золота рибка».

Дата створення: 11:41 10.12.2021

У Концепції «Нова українська школа» наголошується, що один з головних шляхів реформування освіти полягає в необхідності підготовки нової генерації педагогічних кадрів з високим рівнем професійної компетентності. Досягнення мети освіти пов’язане з особистісним потенціалом педагога, його загальною та професійною культурою.

Тренінг  «Інклюзія в сучасному закладі загальної середньої освіти»

Дата створення: 13:28 08.12.2021

З 29 листопада по 01 грудня 2021 року відбувся тренінг  «Інклюзія в сучасному закладі загальної середньої освіти» в дистанційному форматі для педагогічних працівників Атманайської ЗОШ I-III ступенів та Охрімівської ЗОШ I-III ступенів .В тренінгу взяли участь 31 педагогічний працівник Кирилівської селищної ради.