Конкурс у перший день зими

Дата створення: 16:19 01.12.2021

Перший день зими в Кирилівський ОТГ відзначають всі по-різному. Хтось радіє першому снігу, інші вдячні природі за дощ.

Урок патріотизму  «Річниця Революції Гідності»

Дата створення: 12:54 23.11.2021

З метою  вшанування національно-патріотичного виховання  учнівської молоді, утвердження демократичних цінностей, ідеалів свободи і справедливості, європейського шляху розвитку України, для учнів Азовської ЗОШ I-III ступенів  проведено  урок патріотизму  «Річниця Революції Гідності».

Проведення уроку Гідності в 3-4 класах Кирилівської ЗОШ-С І ступеня «Золота рибка»

Дата створення: 15:00 22.11.2021

Напередодні Дня Гідності та Свободи, в Кирилівській ЗОШ-С І- ступеня «Золота рибка» провели години спілкування для учнів 3-4 класів на честь вшанування Революції Гідності – події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе в ньому.

Учні Азовської ЗОШ І-ІІІ ст. брали участь в Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

Дата створення: 13:00 22.11.2021

Ми живемо в епоху величезного впливу науково-технічного прогресу практично на всі сфери людської діяльності. Ледве встигають з’явитися  нові технології, як вони  стають застарілими, і їх замінюють ще новіші.

Дата створення: 09:35 19.11.2021

02-04.11.2021 проходило тренінгове навчання  з теми «Інформаційно-методичне забезпечення освітнього процесу в ЗДО: розроблення програм, проектів, освітніх інновацій», який проводив Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Тематичний тиждень, присвячений Дню української мови та писемності " Мова - скарб народу".

Дата створення: 14:44 12.11.2021

З 8 по 12 листопада в усіх закладах дошкільної освіти Кирилівської ОТГ  пройшов тематичний тиждень, присвячений Дню української мови та писемності " Мова - скарб народу".

Чи можуть знання приносити прибуток?

Дата створення: 14:31 12.11.2021

«Гроші можна витратити й заробити знову, але рідко можна зробити те ж саме з хорошою репутацією», – наголошував Петро Яцик-  канадський підприємець українського походження, відомий меценат, який ще до незалежности України підтримував численні українознавчі наукові проєкти.

Учні 5-11 класів взяли участь у І (шкільному) етапі XII Міжнародного мовно – літературного конкурсу

Дата створення: 11:41 11.11.2021

10 листопада  учні 5-11 класів взяли участь у І (шкільному) етапі XII Міжнародного мовно – літературного конкурсу  учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Радіодиктант в школах Кирилівської ОТГ

Дата створення: 10:27 11.11.2021

9 листопада  Україна відзначає День української мови та писемності.